Jak se stát členem

Proč se stát členem klubu?

1. - 15% sleva* na kompletní sortiment modelů SDV

2. - emailové informace o novinkách SDV a připravovaných modelech a akcích

3. - katalog modelů SDV zdarma

4. - pořádání klubových akcí

5. - klubový model, vyrobený pouze v počtu členů klubu

*Sleva 15% je jen pro členy klubu, kteří se jakýmkoli způsobem zúčastní soutěže s jeho modely SDV, popř. se zúčastní modelářské akce či výstavy jako člen klubu, který bude mít na starosti prezentaci modelů Klubu přátel SDV a bude se aktivně podílet na chodu klubu.

Co je třeba udělat?

1. - Poslat na email sdv.klub@seznam.cz Vaše jméno, příjmení, adresu, tel. kontakt, email. adresu

2. - Zaplatit členský roční příspěvek  200,-Kč na výlohy spojené s provozem klubu

3. - Účastnit se členských schůzí minimálně jednou ročně

Kdo je host?

Host klubu je modelář, který bude na stránkách Klubu přátel SDV prezentovat zdarma své modely SDV včetně různých úprav a nástaveb. Hosta klubu se netýkají slevy pro členy klubu. Host může zaslat fotografie svých modelů na sdv.klub@seznam.cz se svým jménem a příjmením. Po schválení budou jeho fotografie přidány do kategorie Hosté a jejich modely pod jméno modeláře.